Luxusní koupání na nožičkách

Akrylátová voľne stojaca vaňa

Akrylátová volně stojící vana HOLLYWOOD je inspirována klasikou, která sahá až do historie. Vana s ladnými a smyslnými křivkami se stala perlou v prostorných koupelnách pro náročné zákazníky. Tato romantická vana byla inspirována viktoriánským a edwardiánské stylem, což je jasné například u samotných ornamentálních nožiček vany.
S kombinací baterie v podobném stylu tak vytvoříte nezaměnitelnou stopu s historickými, ale i zároveň čistými liniemi.

V minulosti se takové volně stojící vany obvykle vyráběly například z porcelánu, litiny či oceli, dnes se nejčastěji při výrobě van používají materiály z akrylátu, či z tvrzeného litého kamene.

Akrylátová vana HOLLYWOOD má při svém ergonomickém designu a délce 170 cm objem až 182 l, čímž se může jevit úspornější s porovnáním s jinými vanami z dílny Aquatek, jejichž objem může být dokonce při stejné délce více než 300 l.

Volně stojící vany jsou spíše vhodné do větších prostor, pokud tedy uvažujete o rekonstrukci vaší koupelny a máte dostatečný prostor, volně stojící vana je tou nejvhodnější variant.

Ergonomický tvar akrylátové vany vytváří maximální komfort a relaxaci během romantického koupání.

V případě pokud váš celkový interiér bydlení je laděn do moderního designu, v naší nabídce najdete různé designy akrylátových van.