Zařiďte si luxusní koupelnu v černé

Zariaďte si luxusnú kúpeľňu v čiernejČierna farba v interiéroch nie je úplne pre každého. Je to farba odvážnych! Na prvý pohľad môže pôsobiť stroho, až chladne, avšak opak je pravdou. Čierna farba sa dnes používa nielen na steny, ale aj do kúpeľne ako súčasť kúpeľnového nábytku, či nebodaj ako súčasť kúpeľňovej keramiky a komplexného vybavenie kúpeľne. Aj teraz odporúčame, že pri takejto renovácií alebo použití tejto odvážnej farby je potrebné konzultovať dizajn s interiérovým architektom či dizajnérom.

Dramatická a žároveň luxusní

Černá je klasická luxusní barva a vždy je dobrým nápadem k výzdobě, pokud jde o design interiéru vaší koupelny. Od minimalistických vzorů až po moderní koupelny s těmi nejlepšími značkami nábytku existuje mnoho možností, jak svou luxusní koupelnu vyzdobit. Černá s kovovým zlatem, stříbrem, mědí a mosazí vytváří bohatý vzhled. Černá se dá kombinovat opravdu s každou barvou, avšak chcete-li kombinovat barvu kovu, nejlépe vynikne v kombinaci s bílou. Neskutečná klasika a přitom tak nadčasová. Kdysi bylo možné tyto barvy kombinovat pouze v rámci výběru keramiky, ale dnes máme inovativní společnosti, které sledují trendy, nabízí i jiné provedení sprchových koutů, van nebo umyvadel. V naší nabídce naleznete především sprchové kouty s černou doplňkovou barvou.

Matná či lesklá? To je otázka na designéra.Černá koupelna není výhradou pouze mužů, je pro všechny. Tak jako u keramických obkladů, i při výběru sprchového koutu je důležité se rozhodnout, zda budete koupelnu ladit do leských nebo matných materiálů. Je třeba tento výběr a kombinaci povrchů sladit, aby nedošlo k roztříštění designu. Ten musí být jednolitý a komplexní. Dokonce v Japonsku se tento barevný styl tradičně používá již dlouhá léta. Především kombinace černé lesklé žuly s bílým či se zlatým odleskem (viz na obrázku). Tyto kombinace dále přecházejí do designu kuchyně či ostatních obytných místností a vytvářejí tak dokonalý harmonický celek. Chcete-li použít například sprchový kout v černou doplňkovou barvou, tak obklad za sprchovým koutem doporučujeme kontrastní. Číže bílý nebo jemné pískové tóny. A keramickou podlahu můžete ladit do tmavého obkladu. A naopak, pokud plánujete použít velkou bílou vanu ve středu prostoru, keramická obklad doporučeno tmavý. Je to souhra kontrastů a barev. Ale vždy je třeba se řídit i osobním pocitem příjemné atmosféry z daného prostoru. Úplný vrchol luxusu je, pokud černou nakombinujete například s iminátií dřevěné dle koupelny. K tomu přidejte velké zrcadlo s masivních rámů a luxusní koupelna je na světě.

Prohlédněte si náš výběr nápadů na design černé luxusní koupelny a nechte se inspirovat pro své koupelnové projekty.

Luxusní sprchové kouty v černé

Vytvořte si domácí wellness v černé přímo doma. Černý design docílíte i černé rohožkozy nebo kombinací ručníků či jiných koupelnových doplňků.